ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

 Αρχική | Ταυτότητα | Επικοινωνία  

 

 

 

 
   Εισακτέοι στα πανεπιστήμια 2003

ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

 

  1. ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ             ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  3. ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ           ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ                ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΜΠΟΥΓΙΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ            ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ      ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  7. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

  1. ΚΟΥΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΒΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ                    ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΠΑΠΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΧΑΡΙΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ                       ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΔΑΛΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡΜ. ΙΟΝΙΟ
  2. ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡΜ.ΙΟΝΙΟ
  1. ΒΕΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΜΑΤΕΝΛΗ ΑΝΝΕΤΑ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
  5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΟΔΩΡΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
  1. ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣ/ΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  2. ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
  1. ΛΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  2. ΠΟΥΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
  1. ΣΤΑΜΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
  1. ΠΑΤΣΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  3. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
  5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΣΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΧΙΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΚΟΤΖΑΔΑΜΗ ΣΟΦΙΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΚΙΑΤΙΠΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΠΟΡΓΙΑΛΙΔΟΥ  ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΑΡΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  2. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΥ)
  3. ΣΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  4. ΣΤΙΒΑΚΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  5. ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  6. ΠΟΥΡΛΙΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ& ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  7. ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8. ΤΖΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
  1. ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  1. ΒΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  2. ΔΑΙΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  3. ΠΕΤΣΑΒΑ ΜΑΡΙΑ  ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  1. ΛΥΡΗ ΑΝΝΑ  ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  2. ΚΑΚΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
  3. ΣΚΡΙΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  1. ΣΙΣΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  ΛΗΔΑ ΔΗΜ/ΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔ.
  3. ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓ. (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  2. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΡΟΣΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
  3. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
  4. ΤΣΙΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ  ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  6. ΜΥΤΙΛΕΚΑ ΑΓΑΠΗ  ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  7. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
  8. ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  2. ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ  ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΜΙΚΗΣ
  3. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  1. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
  2. ΚΕΦΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
  3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
  1. ΚΡΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  3. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  5. ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  6. ΜΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ)-ΟΠΛΑ
  7. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΚΟΥΡΜΠΕΤΛΗ ΖΗΝΟΒΙΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  2. ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ  ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΔΡΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΔΙΟΙΚ. ΓΕΩΡΓ ΕΚΜ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΚΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)
  3. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
  4. ΔΑΛΙΓΚΑΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ  ΕΦΑΡ/ΝΗΣ ΠΛΗΡ. ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  5. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΕΦΑΡ/ΝΗΣ ΠΛΗΡ. ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 
  1. ΟΥΖΓΟΥΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠ/ΣΕΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  2. ΠΑΓΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  3. ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  1. ΤΕΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  2. ΤΕΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3. ΜΟΡΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
  1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ  ΔΑΣ/ΠΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡ. ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
  3. ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  2. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΓΕΩΤ. ΚΑΙ ΠΕΡ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  3. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΦΡΑΓΚΙΤΣΑ  ΠΛΗΡΟΦ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
  4. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  5. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
  6. ΤΟΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΒΕΡΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3. ΓΚΑΒΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  4. ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 
  1. ΚΑΚΑΝΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΝΑ ΕΛΕΝΗ  ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΓΟΥΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΕΦΑΡ/ΝΗΣ ΠΛΗ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  3. ΛΟΒΑΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ  ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
  2. ΒΟΥΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
  3. ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔ/ΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  4. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΣΥΝΕΤ/ΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΙΛΟΝΑ  ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  6. ΜΠΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ  ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
  8. ΤΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  9. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
  2. ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  3. ΠΑΠΑΖΙΑΝ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΧΡΗΜ/ΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
  1. ΔΟΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

 

Οι καθηγητές του Ομίλου συγχαίρουν τους μαθητές τους για την είσοδό τους στο Πανεπιστήμιο.

Ο Όμιλος είναι μια σύγχρονη Εκπαιδευτική Μονάδα πλήρως καθετοποιημένη, που διαθέτει τμήματα:

  • Α' Β' Γ' Γυμνασίου

  • Α' Λυκείου

  • Β' Γ' Λυκείου για Θετική, Θεωρητική, Τεχνολογική Κατεύθυνση 

  • Ειδικά τμήματα ΤΕΕ

Στο σύνολο των μαθητών της Βέροιας μαθητές μας ήταν :

6 από τους 9 επιτυχόντες στην ιατρική
2 από τους 2 στο τμήμα μεταφραστών διερμηνέων 
5 από τους 13 στη νομική 
2 από τους 5 στο τμήμα ηλεκ. μηχ. και μηχ. υπολογιστών 
3 από τους  5 στην Αγγλική Φιλολογία 8 από τους  15 στο παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης 
6 από του 13 στο ιστορίας αρχαιολογίας
 

 

 

© 2003  Omilos  -  All Rights Reserved.    Design by Valentine floral creations    Development by Imathia1.gr     Web Hosting by ART Data