ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

 Αρχική | Ταυτότητα | Επικοινωνία  

 

 

 

 
   Εισακτέοι στα πανεπιστήμια 2005

ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ  

1 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ                            ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
2 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4 ΝΙΩΠΑ ΜΑΡΙΑ                            ΙΑΤΡΙΚΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
5 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6 ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΣΟΛΩΝ                     ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ         ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ              ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
10 ΚΑΤΡΑΝΑ ΔΑΦΝΗ                      ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
11 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ                     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ               ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13 ΖΙΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14 ΚΟΥΜΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15 ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
16 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ              ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
17 ΞΕΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ                    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
18 ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
19 ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ                     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
20 ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ               ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
21 ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
22 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ            ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
23 ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ               ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
24 ΤΣΙΩΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
25 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ.& ΜΗΧ.ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
27 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ                      ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
28 ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
29 ΨΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                       ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
30 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ             ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
31 ΣΤΙΛΠΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ              ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
32 ΧΙΡΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
33 ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ                  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΧΑΝΙΑ
34 ΔΕΡΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                  ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
35 ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΝΑ                       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
36 ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
37 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
38 ΚΩΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ                       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
39 ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ                     ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
40 ΣΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
41 ΑΞΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ                        ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ.ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
42 ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43 ΒΕΡΡΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ                    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
44 ΔΟΛΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ                    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
45 ΚΑΛΑΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ              ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
46 ΚΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ             ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
48 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ              ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
49 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
50 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ              ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
52 ΕΚΑΤΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                   ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
53 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ            ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
54 ΔΙΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                     ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
55 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ         ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
56 ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                   ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
57 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ                ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
58 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ            ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΥΠΡΟΥ
59 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
60 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
61 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
62 ΒΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΣ
63 ΚΙΑΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΔΑΜ                ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
65 ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ      ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
66 ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
67 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
68 ΣΙΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                    ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ.ΑΓΩΓΗΣ&ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
69 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ             ΕΠΙΣΤ.ΠΡ. ΑΓ. & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΡΟΔΟΣ
70 ΚΟΥΡΜΠΕΤΛΗ ΑΘΗΝΑ                 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
71 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ        ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
72 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ        ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
73 ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                       ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
74 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
75 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ               ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣΕΩΝ&ΑΝΑΠΤ. ΚΟΜΟΤΗΝΗ
76 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓ.&ΔΙΟΙΚ. ΞΑΝΘΗ
77 ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ                ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
78 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ        ΚΟΙΝ.ΑΝΘΡ/ΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ
79 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΜΟΝ. ΥΠΑΞΙΩΜ. ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ)
80 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ              ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ
81 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
82 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ                ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
83 ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
84 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
85 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ            ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
86 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
87 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ          ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ.&ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
88 ΜΠΕΗ ΜΑΡΙΑ                             ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
89 ΜΠΑΜΠΟΥΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ          ΕΠ.ΠΡ.ΑΓ. & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΡΟΔΟΣ
90 ΔΑΜΤΣΗ ΧΑΡΟΥΛΑ                     ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
91 ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
92 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ & ΑΣΦ/ΚΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
93 ΚΑΡΑΓΙΑΛΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ             ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
94 ΜΕΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
95 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
96 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
97 ΤΣΙΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
98 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
99 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
100 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
101 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
102 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
103 ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
104 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ                  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
105 ΤΖΙΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ                        ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦ. ΚΟΖΑΝΗ
106 ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΑΡΕΤΗ                     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
107 ΚΑΡΑΓΙΑΛΛΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ        ΤΕΧΝΟΛ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
108 ΤΣΙΚΕΡΔΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦ. ΚΑΡΔΙΤΣΑ
109 ΛΟΒΑΣΑ ΣΟΦΙΑ                         ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
110 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
111 ΔΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ          ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
112 ΚΙΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                    ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
113 ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ              ΣΧΟΛΗ ΜΗΧ. ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
114 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ               ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
115 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
116 ΝΤΟΓΚΑ ΣΟΦΙΑ                         ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
117 ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ&ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
118 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
119 ΚΟΥΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
120 ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                    ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
121 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ           ΓΕΩΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
122 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ&ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
123 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
124 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ               ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
125 ΡΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                      ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
126 ΘΕΜΕΛΗ ΟΛΓΑ                          ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
127 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
128 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡ                 ΟΠΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
129 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ          ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
130 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΕΜΠΟΡ. & ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
131 ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ                       ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑ
132 ΒΟΡΙΑΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧ/ΓΙΑΣ & ΥΔ.ΠΟΡΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
133 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
134 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
135 ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡ/ΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑ
136 ΔΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
137 ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΝΘΗ                        ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
138 ΒΟΥΛΙΟΥΒΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ           ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
139 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ                 ΣΧΕΔ. & ΠΑΡ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
140 ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΝΘΗ                        ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ.& ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
141 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ              ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
142 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
143 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
144 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ          ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΡΤΑ
145 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
146 ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
147 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ             ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
148 ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
149 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ           ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
150 ΚΙΑΜΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                 ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ


Οι καθηγητές του Ομίλου συγχαίρουν τους μαθητές τους για την είσοδό τους στο Πανεπιστήμιο.

Ο Όμιλος είναι μια σύγχρονη Εκπαιδευτική Μονάδα πλήρως καθετοποιημένη, που διαθέτει τμήματα:

  • Α' Β' Γ' Γυμνασίου

  • Α' Λυκείου

  • Β' Γ' Λυκείου για Θετική, Θεωρητική, Τεχνολογική Κατεύθυνση 

  • Ειδικά τμήματα ΤΕΕ

 

 

© 2003  Omilos  -  All Rights Reserved.    Design by Valentine floral creations    Development by Imathia1.gr     Web Hosting by ART Data