ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

 Αρχική | Ταυτότητα | Επικοινωνία  

 

 

 

 
   Εισακτέοι στα πανεπιστήμια 2006

ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ  

1. ΔΑΒΟΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ                          ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ                          ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΝΟΥΣΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ                          ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ             ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                  ΙΚΑΡΩΝ(ΣΙ)ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ(ΣΜΑ)
6. ΚΑΚΟΥΡΑ ΦΛΩΡΑ                           ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΜΑΓΓΙΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ                      ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ                     ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9. ΓΚΑΣΝΑΚΗ ΑΝΝΑ                             ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. ΔΡΟΥΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ                          ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
11. ΚΟΥΦΩΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
12. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
13. ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                    ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
14. ΧΡΗΣΤΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
15. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                 ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ
                                                      ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ               ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ                             ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
                                                      ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
20. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
                                                       ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21. ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΘΩΜΑΣ                       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
22. ΒΕΚΙΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ                         ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ         ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24. ΚΟΥΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25. ΚΡΑΙΠΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26. ΚΑΪΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ                       ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
27. ΔΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                 ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ
                                                      ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
28. ΛΙΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ                         ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ
                                                      ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
29. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧ.ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ
                                                      ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΝΗ                          ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ
                                                      ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
31. ΣΙΟΥΡΔΑ ΘΑΛΕΙΑ                          ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
32. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ                   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33. ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &
                                                      ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
34. ΜΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
35. ΛΙΟΥΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                        ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ                  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
39. ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ                      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
40. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ              ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42. ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ                    ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
                                                      ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43. ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ              ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
44. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                       ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
45. ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                        ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
46. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                    ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ
                                                      ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
47. ΚΟΖΑ ΛΕΜΟΝΙΑ                             ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
48. ΜΠΟΖΙΝΟΥ ΝΑΤΑΣΑ                       ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
                                                      ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
49. ΑΜΑΞΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                       ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
                                                      ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50. ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
                                                      ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
51. ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ                        ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52. ΚΕΦΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
53. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ          ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ
                                                      ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
54. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ                   ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ
                                                      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
55. ΘΑΛΑΛΑΙΟΥ ΖΩΗ                          ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
56. ΛΑΦΑΡΑ ΘΩΜΑΗ                           ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
57. ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
58. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
59. ΣΛΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                           ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
60. ΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
61. ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
62. ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
63. ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
64. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΑΜΙΑΝΗ                  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
65. ΤΖΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
66. ΛΥΜΟΥΣΗ ΑΘΗΝΑ                          ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
67. ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
                                                      ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
68. ΡΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
                                                       ΘΡΑΚΗΣ
69. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
                                                       ΘΡΑΚΗΣ
70. ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
                                                      ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
80. ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ(Σ.Μ.Υ) –
                                                     ΣΩΜΑΤΑ
81. ΣΙΩΜΟΥ ΜΑΡΘΑ                           ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ(Σ.Μ.Υ) –
                                                     ΟΠΛΑ
82. ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ(Σ.Μ.Υ) -
                                                     ΟΠΛΑ
83. ΖΕΒΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
84. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ            ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
85. ΚΑΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                      ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86. ΚΙΟΥΛΕΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ                     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
87. ΦΑΧΟΥΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ                   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
88. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
89. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                        ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
90. ΜΠΡΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                     ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
91. ΜΠΟΥΓΙΑΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ                   ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
92. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ                    ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
                                                     ΑΙΓΑΙΟΥ
93. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ           ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
94. ΚΙΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                      ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
95. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ               ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
96. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
97. ΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
98. ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
99. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ           ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
100. ΖΟΡΖΟΜΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΤΕΙ ΔΥΤ.
                                                     ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
101. ΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ
                                                      ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
102. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ                      ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ
                                                     ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
103. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ             ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ
                                                      ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
104. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &
                                                     ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
105. ΚΡΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ                            ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
106. ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
107. ΤΣΕΣΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
108. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
109. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ              ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ
                                                      ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
110. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ              ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
111. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ             ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
112. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
113. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
114. ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
115. ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
116. ΚΟΥΒΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
117. ΜΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
118. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
119. ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
120. ΣΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
121. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ
                                                       ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ
                                                       ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
123. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ                  ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
124. ΣΤΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                    ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
                                                      ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
125. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
126. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Οι καθηγητές του Ομίλου συγχαίρουν τους μαθητές τους για την είσοδό τους στο Πανεπιστήμιο.

Ο Όμιλος είναι μια σύγχρονη Εκπαιδευτική Μονάδα πλήρως καθετοποιημένη, που διαθέτει τμήματα:

  • Α' Β' Γ' Γυμνασίου

  • Α' Λυκείου

  • Β' Γ' Λυκείου για Θετική, Θεωρητική, Τεχνολογική Κατεύθυνση 

  • Ειδικά τμήματα ΤΕΕ

 

 

© 2003  Omilos  -  All Rights Reserved.    Design by Valentine floral creations    Development by Imathia1.gr     Web Hosting by ART Data