ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

 Αρχική | Ταυτότητα | Επικοινωνία  

 

 

 

 
   Εισακτέοι στα πανεπιστήμια 2007

ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ  

1. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                     ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΓΚΑΜΠΕΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ                         ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                             ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5. ΤΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                          ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΚΑΚΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ                          ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
7. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                       ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ
8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                          ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
9. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜ.
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
11. ΜΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                             ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
12. ΚΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                              ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13. ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ                        ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15. ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΚΡΙΕΖΗ ΧΑΡΙΣ                                ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17. ΒΕΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ                               ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΑΙΓΑΙΟΥ
18. ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΑΙΓΑΙΟΥ
19. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ                    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20. ΔΗΜΟΓΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ                     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
21. ΚΩΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΠΑΤΡΩΝ
23. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                      ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24. ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ                   ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡ.& ΔΙΟΙΚ.ΠΟΛΥΤ.ΚΡΗΤΗΣ
25. ΚΟΤΣΙΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ                     ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛ. ΠΟΛΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ
26. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                        ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛ. & ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29. ΚΡΑΙΠΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛ. & ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ             ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛ. & ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31. ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ                  ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32. ΤΖΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                         ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ                 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
34. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ                            ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                   ΦΙΛΟΣΟΦ. & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠ. ΚΡΗΤΗΣ
36. ΠΟΡΓΙΑΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ                   ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37. ΚΑΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38. ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
39. ΠΡΑΣΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                    ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ                      ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
41. ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                   ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
42. ΠΟΛΙΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ                       ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
43. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ                  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ
44. ΔΙΠΤΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                         ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
45. ΚΩΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                        ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46. ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ                          ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47. ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ                 ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
50. ΔΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                  ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51. ΓΚΑΤΖΟΥΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
52. ΚΑΚΚΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                         ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
53. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
54. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ                              ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
55. ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                        ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
56. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ             ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
57. ΔΡΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                        ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
58. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
59. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ                         ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
60. ΚΟΥΒΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
61. ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΑΛΕΤΑ                      ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
63. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ                      ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
64. ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ          ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65. ΣΙΑΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                            ΠΟΙΜΑΝΤ. & ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
66. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ                     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
67. ΧΑΣΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ                   ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗ
68. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                    ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗ
69. ΚΑΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ                           ΕΠΙΣΤ. ΠΡ. ΑΓ. & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ
70. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΔΑΜ                      ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛ. ΘΡΑΚΗΣ
73. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ                ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛ. ΑΘΗΝΩΝ
74. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
75. ΜΟΥΤΣΕΡΑ ΑΡΕΤΗ                          ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & Μ.Μ.Ε ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
76. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                  ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
77. ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΩΝ
78. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝ
79. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             ΜΗΧ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤ. ΘΕΣ/ΛΙΑΣ
80. ΚΙΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                         ΒΑΛΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
81. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                    ΒΑΛΚ. ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
82. ΝΤΟΒΑ ΛΕΜΟΝΙΑ                             ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
83. ΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                               ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ
84. ΤΟΤΣΚΑ ΕΛΕΝΗ                              ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
85. ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΤΖΙΟΒΑΝΙ                      ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86. ΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ                                   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
87. ΤΕΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ            ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
88. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ
89. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΟΛΓΑ                          ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
90. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
91. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
92. ΜΟΥΤΣΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                  ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
93. ΛΙΑΠΠΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                           ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
94. ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ                   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
95. ΧΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                            ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
96. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
97. ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
98. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ                ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
99. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
100. ΜΟΥΡΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
101. ΤΟΥΛΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
102. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                    ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
103. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
104. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                    ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΕΦΑΡΜ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
105. ΧΑΡΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                        ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΕΦΑΡΜ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
106. ΜΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                       ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
107. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               ΠΛΗΡΟΦ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
108. ΤΑΤΑΡΙΝΩΦ ΜΙΧΑΗΛ                    ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧΝ.ΥΠ. ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.
109. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ               ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧΝ.ΥΠ. ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
110. ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧΝ.ΥΠ. ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
111. ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ         ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
112. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                    ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
113. ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                ΜΗΧ/ΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
114. ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
115. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
116. ΜΠΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                     ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ. &ΤΗΛΕ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑ
117. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ          ΒΙΟΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
118. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
119. ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                      ΓΕΩΠΛΗΡΟΦ. & ΤΟΠΟΓΡ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
120. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             ΓΕΩΠΛΗΡΟΦ. & ΤΟΠΟΓΡ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
121. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             ΓΕΩΤΕΧΝ. & ΠΕΡΙΒΑΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ
122. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΓΕΩΤΕΧΝ. & ΠΕΡΙΒΑΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ
123. ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ             ΣΧΕΔ. & ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
124. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ            ΤΕΧΝΟΛ. ΑΝΤΙΡΡΥΠ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.

Οι καθηγητές του Ομίλου συγχαίρουν τους μαθητές τους για την είσοδό τους στο Πανεπιστήμιο.

Ο Όμιλος είναι μια σύγχρονη Εκπαιδευτική Μονάδα πλήρως καθετοποιημένη, που διαθέτει τμήματα:

  • Α' Β' Γ' Γυμνασίου

  • Α' Λυκείου

  • Β' Γ' Λυκείου για Θετική, Θεωρητική, Τεχνολογική Κατεύθυνση 

  • Ειδικά τμήματα ΤΕΕ

 

 

© 2003  Omilos  -  All Rights Reserved.    Design by Valentine floral creations    Development by Imathia1.gr     Web Hosting by ART Data