ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

 Αρχική | Ταυτότητα | Επικοινωνία  

 

 

 

 
   Εισακτέοι στα πανεπιστήμια 2013

ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
2. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
4. ΜΟΣΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5. ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ
6. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
7. ΤΟΠΗ ΤΑΤΙΑΝΑ
8. ΚΟΥΒΑΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 
9. ΤΖΙΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
10. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΗ 
11. ΤΣΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ 
12. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 
14. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΛΙΝΑ
15. ΧΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
16. ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
17. ΜΗΛΤΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
18. ΠΑΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 
19. ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 
20. ΓΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
21. ΝΤΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23. ΜΟΥΡΤΖΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ 
24. ΑΣΗΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
25. ΣΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
26. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 
27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 
28. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
29. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
30. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 
31. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 
32. ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
33. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 
34. ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 
35. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 
36. ΦΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 
37. ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΧΑΡΑ 
38. ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 
39. ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 
40. ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
41. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
42. ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
43. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΣΙΛΙΚΗ  
44. ΠΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 
45. ΖΟΥΡΚΟΥ ΡΟΖΑ 
46. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
47. ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
48. ΚΑΤΟΓΛΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 
49. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 
50. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 
51. ΧΟΤΖΑΛΙ ΕΡΜΕΣ 
52. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΙΑ 
53. ΤΣΙΝΑΦΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 
54. ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 
55. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 
56. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
57. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
58. ΚΟΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
59. ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
60. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 
61. ΔΟΓΡΑΜΜΑΤΖΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 
62. ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 
63. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 
64. ΚΩΤΣΙΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 
65. ΤΣΑΛΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
66. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 
67. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 
68. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 
69. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 
70. ΜΗΤΣΙΓΚΟΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 
71. ΤΖΑΦΕΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
72. ΠΟΛΙΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 
73. ΤΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
74. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 
75. ΜΠΡΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 
76. ΤΣΑΚΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
77. ΤΥΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 
78. ΕΜΕΞΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 
79. ΚΡΑΛΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 
80. ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
81. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 
82. ΜΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
83. ΑΝΘΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 
84. ΚΙΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
85. ΔΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 
86. ΑΤΣΑΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 
87. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΥΓΗ 
88. ΚΟΥΤΖΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.
89. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
90. ΚΟΥΡΟΥΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
91. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 
92. ΟΥΡΣΟΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 
93. ΛΙΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
94. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
95. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 
96. ΤΣΑΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
97. ΠΑΓΟΥΡΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 
98. ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 
99. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΡΕΝΙΑ 
100. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
101. ΚΟΥΛΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 
102. ΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
103. ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 
104. ΤΣΙΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 
105. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 
106. ΠΕΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 
107. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 
108. ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 
109. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 
110. ΔΟΜΟΥΤΣΟΓΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
111. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΕΥΗ 
112. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 
113. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
114. ΒΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
115. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
116. ΚΑΖΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
117. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
118. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 
119. ΤΖΙΜΑΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 
120. ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 
121. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
122. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
123. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
124. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 
125. ΠΑΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
126. ΚΕΙΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  
127. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΔΑΦΝΗ 
128. ΠΟΤΗΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
129. ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 
130. ΚΑΚΙΡΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 
ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (3η)
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΟΡ. ΒΙΟΛΟΓΙΑ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΗΛ/ΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣ/ΚΗ 
ΗΛ/ΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΒΟΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ – ΟΠΛΑ 
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ – ΟΠΛΑ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ – ΟΠΛΑ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ – ΟΠΛΑ 
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜ. ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ – ΣΩΜΑΤΑ 
ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΒΑΛΚ/ΚΩΝ, ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΟΛΟΓ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΠ., ΙΧΘΥ/ΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡ. ΠΡ. & ΤΡΟΦ. ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ(1η)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΕΙΟΥ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚ.
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚ.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚ.
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Οι καθηγητές του Ομίλου συγχαίρουν τους μαθητές τους για την είσοδό τους στο Πανεπιστήμιο.

Ο Όμιλος είναι μια σύγχρονη Εκπαιδευτική Μονάδα πλήρως καθετοποιημένη, που διαθέτει τμήματα:

  • Α' Β' Γ' Γυμνασίου

  • Α' Λυκείου

  • Β' Γ' Λυκείου για Θετική, Θεωρητική, Τεχνολογική Κατεύθυνση 

  • Ειδικά τμήματα ΤΕΕ

 

 

© 2003  Omilos  -  All Rights Reserved.    Design by Valentine floral creations    Development by Imathia1.gr     Web Hosting by ART Data